KONST / Litografier / Litografi 16123100
nr 1612 3100
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, Utsikt mot Fåfängan. Signerad, numrerad 165/300, daterad -64 cm, yttermått inklusive ram: 36x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:20:12
300 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas