KONST / Litografier / Litografi 16123100

nr 1612 3100

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Litografi, Utsikt mot Fåfängan. Signerad, numrerad 165/300, daterad -64 cm, yttermått inklusive ram: 36x51 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 april 2024
kl 20:20:12

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas